home Rozrywka Portale randkowe – czy warto z nich korzystać?

Portale randkowe – czy warto z nich korzystać?

Czy szukanie swojej drugiej połówki przez Internet to dobry pomysł? Czy portale randkowe rzeczywiście okazują się pomocne? W jaki sposób z nich korzystać? Sprawdźcie kilka cennych wskazówek.

Portale randkowe dzisiaj nikogo nie dziwią i bardzo wiele osób z nich korzysta. Z pewnością słyszeliśmy już niejedną historię związku, który rozpoczął się właśnie od pisania wiadomości. Oczywiście zalogowanie się na portalu randkowym nie oznacza, że od razu poznamy miłość swojego życia. Nic jednak nie zaszkodzi jeśli spróbujemy. Musimy jednak zapoznać się z kilkoma ważnymi kwestiami dotyczącymi korzystania z tego typu stron. Łatwo możemy popełniać błędy, które będą przyczyną naszego niepowodzenia.

Taki sposób nawiązywania kontaktu jest z pewnością łatwiejszy dla wielu osób. Możemy prowadzić rozmowę bardziej swobodnie, możemy przemyśleć odpowiedzieć i lepiej wyrażać swoje myśli, poza tym istnieje większa szansa, że wzbudzimy czyjeś zainteresowanie. Na profilu umieszczamy konkretne informacje, które już w jakiś sposób opisują to, kim jesteśmy. Oprócz tego, najważniejsza okazuje się rozmowa. Jeśli wcześniej nie korzystaliśmy z tego rodzaju stron powinniśmy poznać kilka cennych wskazówek dotyczących tego tematu.

Plusy korzystania z portali randkowych

Internet daje nieograniczone możliwości, również jeśli chodzi o poznawanie ludzi. Dzięki różnego rodzaju stronom czy portalom możemy nawiązywać kontakt z wieloma osobami, które znajdują się w innym mieście czy kraju. Prowadzenie rozmów nie stanowi żadnej przeszkody.

Oprócz tego, łatwiej jest nam rozmawiać, jeśli nie stoimy bezpośrednio przed drugą osobą. Nie czujemy skrępowania czy stresu. Możemy spokojnie odpowiadać na postawione pytania i jasno wyrażać swoje myśli. Zdecydowanie łatwiej jest nam flirtować poprzez wiadomości.

Pamiętajmy, że korzystanie z portali randkowych jest niezobowiązujące. Możemy spróbować do kogoś napisać, lecz nic się nie stanie jeśli dana osoba odrzuci naszą wiadomość. My również mamy wybór i nie musimy reagować na każde otrzymane zaproszenia czy wiadomości.

O czym warto pamiętać?

Zakładając profil na portalu randkowym musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach. Przede wszystkim zadbajmy o zdjęcie oraz opis, który znajdzie się na stronie. Zrezygnujmy z nadmiernego chwalenia się i wypisywania wszystkich naszych zalet. Chodzi bardziej o ukazanie ciekawej strony naszej osobowości. Warto zrobić to w oryginalny, lecz niezbyt udziwniony sposób. Zdjęcie również jest niezwykle istotne – ważne, by znalazła się na nim nasza twarz.

Jeśli chcemy nawiązać z kimś kontakt musimy zadbać o odpowiednie poprowadzenie rozmowy. Zrezygnujmy z tekstów typu ”Chcę Cię poznać”, ”Umówimy się?”, ”Co tam?”. W taki sposób szybciej zniechęcimy do rozmowy. Warto rozpocząć od mniej schematycznych pytań. Jeśli uda nam się rozpocząć konwersację pamiętajmy, aby nie proponować od razu spotkania. Zrezygnujmy również z zadawania zbyt wielu pytań czy ze szczegółowego opisywania swojego życiorysu.

Poznaj sztukę skutecznego flirtu – sprawdź, jak poderwać dziewczynę – wejdź na stronę uwodzenie.org

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *